ICH,GCH,CH.RUS,RKF,LV,LT,H,SK,SLO,PL,A,SCG, CRO - PERESVET  BULAT 
* 17.2.2002


!!! Náš Bulat je 11x šampionem !!!

Import RUSKO 

KV 78 cm, DKK (HD) 1/1              

Bulata jsme importovali z Moskvy v necelých dvou letech jako chovného psa s několika výstavními tituly a dvěma zkouškami z výkonu složenými na výbornou!

Bulat pochází z velmi úspěšné chovatelské stanice PERESVET chovatele A.Ruleva ( http://www.rulev.ru/ )

Narodil se z povedeného spojení Ch.Rus.Shammal Lado a Ch.Rus.Peresvet Anchara. V jeho rodokmenu figurují jedni z nejúspěšnějších psů ruského chovu,mnohonásobní vítězové prestižních výstav a pro svůj špičkový exteriér také vyhledávaní plemeníci.Mnozí z nich jsou dnes již věhlasnou legendou……

Sourozenci z tohoto vrhu se velmi úspěšně prezentují na výstavách - 4 z nich,stejně tak jako Bulat, dosáhli titulu - Šampion Ruska a mnohá další vysoká ocenění nejen v zemi původu...!

Bulat sklízí velké úspěchy v mnoha zemích, je Interšampion, šampion 11! států,včetně Ruska, grand šampion, mnohonásobný klubový vítěz , 30x BOB, 3x BIS,r.BIG,několikrát nejúspěšnější pes a plemeník klubu, atd….

Bulat je otcem mnoha vynikajících jedinců, kteří se na na výstavách u nás i v zahraničí skvěle prezentují,získávají nejvyšší možné tituly a ocenění.11 z jeho potomků jsou již Junior šampioni Čech,Německa,Slovenska,Ruska…. ,
8 z nich dosáhlo titulu šampion a to několika zemí,
5 z nich potom také titulu Klubový šampion a 5 jeho potomků se pyšní nejvyšším titulem - Interšampion !

Dále jsou nimo jiné držiteli tutulů - klubový vítěz mladých, klubový vítěz, Národní vítěz , Evropský vítěz mladých, vítěz speciální výstavy,atd...

Bulatova dcera Ch.IGRUŠKA Erudit získala na Evropské výstavě 2007 v Zagrebu titul EVROPSKÝ VÍTĚZ MLADÝCH ! Jako první kavkazan v ČR …..Titul zadal rozhodčí p.Revaz Khomasuridze Rusko.

Bulatova dcera Ch.Rus FORA - FAJA Erudit /export Rusko/, žije v Rusku, kde naší chovatelské stanici dělá opravdu velikou čest Je držitelka titulu JUNIOR ŠAMPION A ŠAMPION RUSKA Jako první kavkazan v ČR …..

Jeho syn LOUPEŽNÍK RUMCAJS Erudit v 10ti měsících na klubové výstavě SKARO se s oceněním KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH,BOB,BIS stal absolutním vítězem klubové výstavy...titul zadal rozhodčí p.Nikolaj Palij Ukrajina.

Jeho další dcera ICH.ELITA Erudit získala na Evropské výstavě VDH 2006 titul EVROPSKÝ VÍTĚZ VDH a BOB

Věříme, že se jim bude jistě tak úspěšně dařit i nadále….

Na klubové výstavě KRaAOP 2006 získal Bulat titul "Nejlepší plemeník " - posuzuje se podle kvality a vyrovnanosti potomků.

!!! Ke krytí pouze pro chovné feny Erudit !!!Děkujeme za pochopení....

Dosažené tituly:

Dosažené tituly byli Bulatovi uděleny v mnoha státech Evropy,často posuzovatelem exteriéru přímo ze země původu a vždy v silné konkurenci !


!!! Náš Bulat je 11x šampionem !!!


3x CAC RKF (Rusko), 1x BOB Rusko, 1x CACIB Rusko,Nejlepší dorost Rusko, Kandidát Championa klubu ICKO Rusko 30x BOB, 25x CACIB, 9x Klubový vítěz, 3x BIS,r.BIG, 6x CACA, 3x CWC,25x CAC, Středoevropský kl. Vítez, Nejlepší pes klubu SKARO roku 2004,2005,2006

Interšampion
Grand šampion
Šampion Ruska
Šampion RKF
Šampion Lotyšska
Šampion Litvy
Šampion Maďarska
Šampion Slovinska
Šampion Srbska a Černé Hory
Šampion Rakouska
Šampion Slovenska
Šampion Polska
Šampion Chorvatska
Čekatel klub. šampiona ICKO Rusko,