ICH,CH. RUS,RKF,LT,BY,NKP,PL
OPASNY SOPERNIK IZ GRADA VELIKOGO

* 22.07.2002
Chovný, KV 78 cm , RTG DKK 0/0
v Rusku zkouška povahy I.stupně - nejlepší možný výsledek !

Matka: Ch.Metel Iz Grada Velikogo
Otec: Ch.Rus.Factor Iz Sokolinogo Gnezda

OPASNY SOPERNIK IZ GRADA VELIKOGO /domácky Péťa/
Je mnohonásobný vítěz nejen ruských výstav, je držitelem titulu INTERŠAMPION,dále šampionátu Ruska, Litvy, Běloruska, Polska,Ruské kynologické federace, šampion národního klubu KAO Ruska.
Výborný 2 CC na speciální výstavě - Kavkazští ovčáci Ruska 2005 .


Péťa byl v rámci spolupráce s prestižní chovatelskou stanicí Iz Sokolinogo Gnezda v Sant Peterburku do naší chovatelské stanice dočasně zapůjčen a už u nás zůstal :-))
Je to veliký, silný pes velmi živé , energické povahy.

Tento v Rusku velice úspěšný pes je potomkem slavného plemeníka CH.RUS.FACTORA IZ SOKOLINOGO GNEZDA a vnukem neméně úspěšného ruského velikána jm. CH.RUS,LT GVIDON IZ SVETLOVO DOMA.který je potomkem svého času bezkonkurenční feny jm. CH.RUS.VARNA IZ SVETLOVO DOMA a psa jm. CH.RUS. KUNAK.
Ze strany matky figuruje jako otec v rodokmenu mega slavný plemeník a zakladatel mnohých chovatelských stanic v Rusku jm. CH.RUS.POBEDITEL IZ SOKOLINOGO GNEZDA, a samozřejmě nemůžeme nezmínit další úspěšné předky jako je bezesporu CH.RUS.MELISA, CH.RUS.LEGENDA IZ GRADA VELIKOVO nebo CH.RUS,RKF,LT,NKP. UMKA….

Také Péťa je již otcem nmoha špičkových potomků a šampionů.Jeho součastně nejznámější a výstavně obávaný soupeř v Rusku, syn jm. JCH.RUS,CH.RUS,CH RKF,GRAND CHAMPION RUSKA DOSTOJNIJ SOPERNIK IZ STOLICE URALA působí v chovatelské stanici Stolice Urala v Ekaterinburgu.
Mezi jeho zatím největší úspěchy jistě patří krásné druhé místo na speciální výstavě - Kavkazští ovčáci Ruska 2005 z konkurence 34 psů ve třídě mladých !
! Jeho dcera jm. OTVAGA Erudit je SVĚTOVÁ VÍTĚZKA MLADÝCH 2008 !

Péťa kryje pouze naše feny,nebo feny pocházející z naší chovatelské stanice! Děkujeme za pochopení….

Dosažené tituly:

INTERŠAMPION
Šampion Ruska
Šampion RKF
Šampion Litvy
Šampion Běloruska
Šampion Polska
Klubový šampion Ruska
CAC - Vítěz třídy otevřené na Evropské výstavě Zagreb 2007 !
/Rozhodčí Revaz Khomasuridze, Rusko./
15 x BOB